Pür Sükut Bayram

Salih Kuş

Salih Kuş

Salih Kuş

Salih Kuş

1987 yılında Bursa’da doğdu. Uludağ Üniversitesi Dış Ticaret ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. 2007 yılından bu yana fotoğraf alanında çalışmalara imza attı. Bursa’da resmi kurumların tanıtım çalışmalarına fotoğraflarıyla katkı sundu. Ulusal ve Uluslararası düzeyde fotoğraf yarışmalarından ödüller kazandı. 8. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivalinde ‘Köy İftarı’ adlı kişisel sergisini açtı. Aynı sergi Çin’de düzenlenen ‘Liaoning-Bursa Fotoğraf Festivali’nde’ yer aldı. Halen bir kamu kuruluşunda finans uzmanı olarak görev yapmaktadır.

2020 yılı Ramazan Bayramı, ‘Nerede o eski bayramlar’ sözünü en çok hissettiğimiz bir bayram oldu bizim için. Sessiz sokaklar, camiler, meydanlar. İlk gün, öğle sonrasında mahzun koca çınarlara kaldı koca şehir.

Bayramlar birlik olmaktır derdik bunca zaman. Bizim kültürümüzde dini bayramlar büyüklerin ziyaret edildiği hal-hatır sorulduğu günler olarak yaşandı hep. 2020 Ramazan bayramı ise tüm zamanlarda yaşadığımız bayramlardan farklı bir havada yaşandı. En yakınlarımız bize uzak oldu. Mutlu günler uzak kaldı. Yalnızlık yakınlaştı.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo